MP Dom - Developer w Warszawie

Historia

MP Dom z okolicy Warszawy to pomysł małżeństwa, które od zawsze pasjonowało się nowoczesną architekturą i budową domów. Parę lat temu sami stanęliśmy przed trudną decyzja kupna idealnych czterech kątów. Nie było to proste, ponieważ wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy w praktyce, budując domy dla siebie. Zaczęliśmy szkolić się, aby osiągnąć wymarzony projekt. Sami przechodziliśmy od wyboru lokalizacji do wykończenia wnętrza. Wtedy to, postanowiliśmy zadbać o inne rodziny, które nie wiedzą od czego zacząć. Chcemy ułatwić im drogę, budując przytulne, komfortowe domy w okolicy Warszawy, które staną się ich wymarzonym miejscem na ziemi. 

Misja

Uwielbiamy kreatywne pomysły i chętnie dzielimy się nimi w swoich projektach. Posiadamy świeże i nowatorskie spojrzenie na tak trudną branżę, jak realizacja kompleksowych inwestycji deweloperskich w Warszawie. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowych projektów dla młodych rodzin z dziećmi, którzy pracują w Warszawie, ale chcą na co dzień chcą uciec od miejskiego zgiełku. Zadbamy o to, by nasze inwestycje wyróżniały się dużym komfortem, designem oraz były przyjaznym miejscem dla codziennego życia. 

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze domy deweloperskie w okolicach Warszawy budowane są z dbałością o każdy szczegół, jakość materiałów i precyzję wykonania. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, rzetelnych firm oraz rozwiązań. Bazując na swoim doświadczeniu, bardzo dobrze wiemy, że zakup mieszkania czy domu to często decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie. Dlatego, każda nasza inwestycja musi być przede wszystkim praktyczna, bezpieczna, spełniająca najwyższe wymogi, wyróżniać się nowoczesnym stylem oraz lokalizacją, którą pokochają rodziny z dziećmi. 

Dlaczego warto z nami współpracować ?

  • Praca to nasza pasja, dlatego wybierając miejsce inwestycji zwracamy uwagę na każdy szczegół.
  • Otoczenie oraz lokalizacja są dla nas bardzo istotne. Zależy nam, aby nasze osiedla były oazą spokoju dla rodzin z dziećmi.
  • Dbamy o szybki dojazd do pracy, ale tak samo szybki powrót do rodziny, dlatego wybieramy inwestycje dobrze skomunikowane z Warszawą.
  • Komfort klienta i jego bezpieczeństwo to dla nas priorytet.
  • Kochamy nowoczesny design. Nasze budynki są odpowiedzią na oczekiwania osób o szczególnie wysokich wymaganiach.
  • Przy budowie domu, ważny jest dla nas każdy element. Dokładamy starań, by wszystkie materiały były najwyższej jakości.
  • Dbamy o ekologię i oszczędność energii. 
  • Przy wyborze miejsca inwestycji kierujemy się empatią. Wybieramy tylko te miejsca, gdzie sami chętnie byśmy zamieszkali.
  • Używamy jedynie sprawdzonych dostawców, producentów i wykonawców, którzy posiadają wszelkie uprawnienia i wysokie kwalifikacje.
  • Wiemy, że kupno mieszkania to poważna inwestycja dla wiele lat, dlatego najważniejsza jest dla nas funkcjonalność domu.

Budowę rozpoczynamy od wyboru działki, na którą przyjeżdżamy wielokrotnie, aby poczuć czy w tym miejscu sami chcielibyśmy mieszkać!

Zobacz domy szeregowe "Pod Miłorzębem"

Zapytaj o dostępność Inwestycji